Miski WC – dlaczego warto w nie zainwestować?

Dziś, kiedy ktoś remontuje toaletę i chce to wykonać tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Natomiast czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście uważam, że lepiej jest wydać więcej i prócz funkcjonalności radować się również wysoką stylistyką.
Nowoczesne miski WC wyróżniają się ogromną stabilnością, trwałością oraz prostym montażem. Idealnie pasują do łazienek standardowych, jak i tych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Z uwagi na różnorodne kształty i odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb a także preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 35% a także łatwe czyszczenie bez użycia silnych preparatów chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko oraz zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia oczekiwania konsumentów szczególnie dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne typy misek oraz przycisków spłukujących. Samą pokrywę stelaża możemy dowolnie wykończyć harmonijnie z aranżacją wnętrza toalety. Wnętrze misy WC bardziej przypomina prostą do utrzymania w czystości umywalkę lub bidet, niż znane nam dotychczas miski WC. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane do wnętrz nowoczesnych. Sprawdzi się także w wnętrzach o średnim metrażu, bo optycznie powiększa powierzchnię. Z racji na brak relacji z podłożem mycie toalety jest dokładniejsze, przyjemniejsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się aktualnie wzorem a także używane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, że nie należy martwić się niemiły huk powiązany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy delikatnie pchnąć, żeby deska zamknęła się sama, cicho oraz bezpiecznie!

Miski WC bezrantowe to najnowsze osiągnięcie projektantów wyposażenia toalet, które zdobywa coraz szerszą sławę. Z racji na brak kołnierza a także innych zbędnych zagłębień w ceramice Miska WC jest bardzo prosta do utrzymania w czystości.
Współczesna misa WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej oraz w pełni ergonomicznej ubikacji. Jej mocna bryła posiada minimalistyczną linię, odpowiadającą aranżacji zgodnej ze współczesnymi nurtami. Miska WC dedykowana jest do zamocowania na ścianie, przez co masz swobodny dostęp do posadzki – to ułatwia utrzymanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż utrzymanie czystości jest jeszcze prostsze. Dobry wygląd w połączeniu z najwyższym poziomem czystości to tylko niektóre korzyści płynące z bezrantowej miski wc. Miski WC są montowane na ścianie. Spłuczka jest zamaskowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest wyłącznie włącznik spłukujący. Wielką korzyścią podwieszanych misek WC jest to, iż niezwykle łatwo jest wyczyścić posadzkę pod toaletą. Dodatkowo można ją postawić na większej wysokości, dzięki czemu są odpowiednim rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim ogromny krok w stronę dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, że łazienka, a szczególnie klozet to skupisko bakterii. Kołnierz w wc utrudnia dokładne czyszczenie oraz zdezynfekowanie tej części miski, która jest niewidoczna dla oka, a w której gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń. Odpowiedni płyn oczyszczający oraz szczotka niewątpliwie uproszczą oczyszczenie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie wyczyści nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także usprawniać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz a także w zależności od ilości jej wykorzystania, spłukuje jedynie część miski. Ten nierównomierny przepływ powoduje, iż brud nazbierany pod kołnierzem jest niemożliwy do usunięcia. Jednak miska bezkołnierzowa, zwana też bezrantową ma specjalistyczne, wyprofilowane kanały (wyżłobienia), które gwarantują płynny przepływ wody po całym obwodzie wc. Woda przepływa przez kanał a także równomiernie spłukuje wc nie zostawiając w nim żadnych bakterii.

You may also like...