Lustra łazienkowe – innowacja w twoim mieszkaniu!

Lustra łazienkowe postawić można na wiele możliwości. Technologia montażu uzależniona jest od jego wysokości i miejsca gdzie chcemy, by się znajdowało.
Wykorzystując dzisiejsze lustra można odmłodzić pomieszczenie bądź wpisać do niego powiew innowacji. Lustro służące do oglądania się oraz poprawiania wizerunku, dzięki inicjatywie producentów, już dawno przestało pełnić jedynie swoją podstawową funkcję. Dzisiaj lustro jest czymś więcej o czym świadczą najaktualniejsze kolekcje czołowych producentów. Półka pod lusterkiem jest czasami niezwykle praktyczna, zatem coraz częściej można spotkać linię luster seryjnych z dodatkowymi półeczkami montowanymi na specjalnych uchwytach w dole lustra. Lustro powinno również być przymocowane około 20 cm nad umywalką, co zabezpieczy je przed zachlapywaniem wodą. Niewielkie lustro należy przystosować do wzrostu konkretnej osoby. Musi być wtedy przymocowane tak, aby wzrok użytkownika padał odpowiednio na wysokości 3/4 od dolnej krawędzi. Duże lustra naścienne stały się powszechnym zabiegiem na nadanie nowoczesnego wizerunku łazienkom. Lustra tego typu gwarantują nam ogromną powierzchnię odbijającą, dodatkowo powiększają wizualnie powierzchnię w toalecie oraz rozjaśniają wnętrze. Wyznaczają kluczowy punkt łazienki, przekazując jej innowacyjny a także estetyczny charakter. Ogromne lustra łazienkowe są zwykle szlifowane, co gwarantuje nam bezpieczne a także eleganckie wykończenie krawędzi.

Na rynku dostępne są liczne lustra łazienkowe podświetlane, w stylowych ramach retro albo te, wykonane w niekonwencjonalnym trendzie, które odmieniają oblicze każdej łazienki!
Jeżeli chcesz mieć szansę bardzo dokładnego przejrzenia się w lustrze, na przestrzeni tradycyjnego lustra możesz zamontować tzw. lusterko kosmetyczne, jakie dzięki przyssawkom może być swobodnie przesuwane po przestrzeni lustra. Lusterko kosmetyczne możesz także zamontować na osobnym uchwycie ściennym, a także zamówić lustro łazienkowe z zintegrowanym lusterkiem kosmetycznym. Lustra podświetlane są nowoczesnym oświetleniem i cieszą się dużym zainteresowaniem, często ze względu na szereg zalet, jakimi się wyróżniają. Poza tym są wszechstronne – doskonale łączą się z każdym wnętrzem, bez względu na styl i wystrój pomieszczenia. Podświetlenie LED – nierzadko okazuje się, że montaż czegoś tak prostego jak oświetlenie nadaje naszej ubikacji nowego, ciepłego nastroju. Zwłaszcza gdy kochamy kąpiele przy stonowanym świetle, doprowadzi to nas w dobry nastrój a także doda charakteru wnętrzom. Półki montowane poniżej lustra łazienkowego to wygodne rozwiązanie, jakie pozwoli mieć pod ręką dodatki łazienkowe. Jeżeli planujemy mieć łatwy dostęp do szerszej ilości rzeczy, warto przemyśleć montaż wnęki ściennej, w jakiej zamontujemy lustro łazienkowe. Inne rozwiązanie to witryny, które pomieszczą jeszcze więcej przyborów, ale to, co wybierzemy, zależy od wielkości naszej łazienki. Lustra do łazienki podświetlane to niesłychanie funkcjonalny aspekt wyposażenia naszego pomieszczenia. Zamontowane taśmy ledowe umożliwiają precyzyjne ubranie się, wykonanie fryzury bądź umalowanie. Lustra łazienkowe z światłem ledowym, to także dobry pomysł na atrakcyjne zorganizowanie przestrzeni – jej ożywienie a także optyczne powiększenie. Tym bardziej, że producenci dają nam do wyboru także barwę oświetlenia – zimną albo cieplejszą i oferują możliwość układu podświetlenia w wybrany sposób bądź układ. Przy jego wykorzystaniu możemy także stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

You may also like...